- Nauja
Judesio jutiklis, mikrobangų, 230 Vac, 360°, 8m, 2000W, reguliuojamas, juodas, THORGEON
15,00 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Modelis | 02017 |
| Jutiklio tipas | mikrobangų |
| Didžiausia leistina apkrova (LED maitinimo šaltinio) | 100W |
| Didžiausia leistina apkrova (kaitrinėms lempoms) | 2000W |
| Maitinimas | 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz |
| Aprėpties kampas | - |
| Jutimo atstumas | 1 - 8 m |
| Reguliuojamas jautrumas | Taip |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Panaudojimas | Viduje |
| Darbo temperatūra | -20°C - +40°C |
| Laikmatis | 10sek ±3sek - 12min ±2min |
| Suveikimas nuo apšviestumo | <3 - 2000 lux |
| Matmenys | ∅115 x 25 mm |
THORGEON-02017
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- THORGEON
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029893529