- Nauja
Judesio ir būvio jutiklis PIR, 230Vac, 1000W, 20m, įleidžiamas / paviršinis, baltas
22,60 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Modelio tipas | Judesio / būvio jutiklis |
| Jutiklio tipas | Pasyvus infraraudonųjų spindulių |
| Aprėpties kampas | 360 ° |
| Max. Jutimo atstumas | 20 m |
| Reguliuojamas aplinkos apšvietimas | Taip; 3 - 2000 lx |
| Nominali maitinimo įtampa | 220 - 240 V AC; 50 - 60 Hz |
| Max. apkrovos galia | 2000 W |
| Max. apkrovos galia LED | 1000 W |
| Optimalus montavimo aukštis | 2.2 - 6 m |
| Aprėpties skersmuo į šalis | 10 m² / 20 m |
| Min. veikimo laikas | 10 s |
| Max. veikimo laikas | 30 min |
| Su nuotoliniu pulteliu | Ne |
| Reguliuojamas jautrumas | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Įleidžiamas / paviršinis |
| Montuojamas ant lubų | Taip |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Naudojamas | Vidaus sąlygomis |
| Spalva | Balta |
| RAL kodas | 9010 |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP44 |
| Darbo temperatūra | -20 - +40 °C |
| Matmenys | Ø111.5mm x 65.2mm |
THORGEON-02023
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- THORGEON
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029898555