- Nauja
Judesio jutiklis, mikrobangų, 230Vac, 5-15m, 1200W, IP20, THORGEON
14,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Paskirtis | Judesio jutiklis |
| Maitinimo įtampa | 220 - 240 V AC; 50 - 60 Hz |
| Didžiausia leistina galia kaitrinių/halogeninių lempų | 1200 W |
| Didžiausia leistina galia LED lempų/maitinimo šaltinių | 300 W |
| Jutiklio tipas | Mikrobangų |
| Skanavimo kampas | 360 ° |
| Didžiausias aptikimo atstumas | 15 m |
| Veikimo laikas | 10 s - 10 min |
| Suveikimo apšviestumas | 3 - 2000 lx |
| Optimalus montavimo aukštis | 1.5 - 3.5 m |
| Montavimas | Paviršinis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Spalva | Balta |
| Korpuso medžiaga | Temperatūrai atsparus plastikas |
| Panaudojimas | Patalpoje ir lauko sąlygomis |
| Sertifikatas | CE |
| Darbo temperatūra | -20 - +40 °C |
| Matmenys | 40 mm x 67 mm x 25 mm |
NORGEON-02019
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- THORGEON
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029894069