Filter By close

Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 10 062,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Šaldymo galia

Šaldymo galia

Šildymo galia

Šildymo galia

Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai namams, butui - Vedela.lt

Nesvarbu koks šiuo metu yra oras už lango – oro kondicionieriai visada geras pasirinkimas, kuris ne tik pagerina gyvenimo kokybę, tačiau ir padeda išsaugoti sveikatą labai kaitriomis dienomis. Vedela.lt siūlomi oro kondicionieriai internetu yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad patenkinsime kiekvieno poreikius. Ir to, kuriam labiausiai patinka lubiniai arba grindiniai, ir to, kuris dažniausiai renkasi mobilius oro kondicionierius. Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi šiuos mikroklimato kūrėjus, kurie tampa tokie pat svarbūs kaip ir šilumos išgavimo įrenginiai. Galiausiai, mūsų siūlomi inovatyvūs oro kondicionieriai ne tik vėsina patalpas, tačiau taip pat ir jas šildo, tad sistema gali būti naudojama visus metus ir kurti geresnę Jūsų gyvenimo kokybę nuo žiemos iki žiemos. Jeigu nežinote, kurie oro kondicionieriai geriausiai atitinka Jūsų poreikius, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus, pateiks rekomendacijas bei patars, kuris įrenginys geriausiai tinka Jūsų namuose ir Jūsų poreikiams patenkinti. Tegul vasaros nebūna kaitrios.

Aktyvūs filtrai

Sieninis oro kondicionierius LG Artcool Gallery 2.5/ 3.3 kW
Kaina 1 541,84 € Bazinė kaina 2 055,79 € −25%

LG Artcool Gallery
Galite patys nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jūsų oro kondicionierius.

Su LG revoliucine Artcool Gallery serija galite pakeisti kondicionieriaus išvaizdą kada tik norite ir kaip tik norite - tiesiog įdėkite reikalingo dydžio nuotrauką ar reprodukciją.

Artcool Gallery serijos kondicionieriai turi išskirtinį dizainą ir buvo apdovanoti Tarptautinio forumo dizaino apdovanojimais „Reddot Design Award“ bei „G Mark“.

  • 10 metų gamintojo garantija kompresoriams
  • Automatinė išsivalymo funkcija „Auto Cleaning“
  • Itin greitas vėsinimas „Jet Cool“ bei greitas prišildymas
  • Tylos funkcija
  • Veikimo metu keliamo garso lygis neviršija 19 dB(A)
  • 3D oro srauto paskirstymas