- Nauja
Judesio jutiklis, PIR 230 Vac, 360°, 6m, 1200W, paviršinis, juodas, THORGEON
9,30 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Modelis | 02021 |
| Jutiklio tipas | PIR |
| Didžiausia leistina apkrova (LED maitinimo šaltinio) | 300W |
| Didžiausia leistina apkrova (kaitrinėms lempoms) | 1200W |
| Maitinimas | 220 - 240 V AC 50 - 60 Hz |
| Aprėpties kampas | 360° |
| Jutimo atstumas | 6m |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Panaudojimas | Viduje |
| Darbo temperatūra | -20°C - +40°C |
| Laikmatis | 10sek ±3sek - 7min ±2min |
| Suveikimas nuo apšviestumo | <3 - 2000 lux |
| Matmenys | - |
THORGEON-02021
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- THORGEON
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029894519