- Nauja
Judesio jutiklis PIR, 230Vac, 1200W, 8m, sieninis, IP54, juodas
20,50 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Modelio tipas | Judesio jutiklis |
| Jutiklio tipas | Pasyvus infraraudonųjų spindulių |
| Aprėpties kampas | 360 ° |
| Max. Jutimo atstumas | 8 m |
| Reguliuojamas aplinkos apšvietimas | Taip; 3 - 2000 lx |
| Nominali maitinimo įtampa | 220 - 240 V AC; 50 - 60 Hz |
| Max. apkrovos galia | 1200 W |
| Max. apkrovos galia LED | 1200 W |
| Optimalus montavimo aukštis | 1.8 - 2.5 m |
| Aprėpties skersmuo į šalis | 8 m |
| Min. veikimo laikas | 10 s |
| Max. veikimo laikas | 15 min |
| Su nuotoliniu pulteliu | Ne |
| Reguliuojamas jautrumas | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Paviršinis |
| Montuojamas ant lubų | Ne |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Naudojamas | Vidaus ir lauko sąlygomis |
| Spalva | Antracito juoda |
| RAL kodas | 9005 |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP54 |
| Darbo temperatūra | -20 - +40 °C |
| Matmenys | 78mm x 100mm x 28.3mm |
THORGEON-02026
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- THORGEON
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029899637