Sieniniai kondicionieriai

Sieniniai kondicionieriai yra šaldymo ir oro kondicionavimo sistemos derinys, skirtas reguliuoti kambario temperatūrą ir oro drėgmę. Šie įrenginiai yra montuojami ant sienos ir yra puikus būdas palaikyti patogią ir pasirinktą temperatūrą patalpoje. Tai efektyvus ir funkcionalus sprendimas gyvenamųjų ir komercinių erdvių šildymui ir vėsinimui. Sieniniai kondicionieriai yra dviejų pagrindinių tipų: vieno bloko ir dviejų blokų. Vieno bloko kondicionieriai turi visus reikalingus komponentus viename korpuso vienete - šaldymo kondensatorių, šilumos išdaviklį, oro filtrus ir termostatus. Dviejų blokų kondicionieriai turi atskirus vidaus ir išorinius blokus, sujungtus vamzdeliais, leidžiančiais perkelti šilumos mainus išorėje esančiam įrenginiui. Sieniniai kondicionieriai dažnai turi įvairias funkcijas, tokias kaip laiko valdymas, energijos taupymo režimai, oro valymo filtrai ir temperatūros valdymas. Jie gali būti valdomi per nuotolinį pultą arba valdymo skydą, esantį ant įrenginio. Svarbiausia pasirinkimo kriterijai, renkantis sieninį kondicionierių, yra jo galios atitikimas patalpos dydžiui ir konkrečioms šildymo ar vėsinimo reikmėms.

Aktyvūs filtrai

Sieninis oro kondicionierius LG Artcool Gallery 2.5/ 3.3 kW
Kaina 1 541,84 € Bazinė kaina 2 055,79 € −25%

LG Artcool Gallery
Galite patys nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jūsų oro kondicionierius.

Su LG revoliucine Artcool Gallery serija galite pakeisti kondicionieriaus išvaizdą kada tik norite ir kaip tik norite - tiesiog įdėkite reikalingo dydžio nuotrauką ar reprodukciją.

Artcool Gallery serijos kondicionieriai turi išskirtinį dizainą ir buvo apdovanoti Tarptautinio forumo dizaino apdovanojimais „Reddot Design Award“ bei „G Mark“.

  • 10 metų gamintojo garantija kompresoriams
  • Automatinė išsivalymo funkcija „Auto Cleaning“
  • Itin greitas vėsinimas „Jet Cool“ bei greitas prišildymas
  • Tylos funkcija
  • Veikimo metu keliamo garso lygis neviršija 19 dB(A)
  • 3D oro srauto paskirstymas