- Nauja
Žibintuvėlis su rankena M17, 5W 230lm, 2400mAh, iki 350m
14,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Šviesos srautas | 230lm |
| Švietimo atstumas | 350m |
| Galia | 5W |
| Fokusuojama šviesa | Ne |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Baterijos talpa | 18650 1200mAh x2vnt. (bendra 2400mAh) |
| Švietimo režimai | Stiprus - mažas - STROBO - SOS |
| Veikimo laikas | 5h |
| Įkrovimo laikas | 3,5h |
| Įkrovimo jungtis | USB - C |
| Savybės |
|
| Išorinio akumuliatoriaus funkcija | Ne |
| Apsauga nuo aplonkos poveikio | IP43 |
| Matmenys | 208mm x 120mm x 117mm |
| Svoris | 325g |
SUPERFIRE-M17
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 208
- Plotis (mm)
- 117
- Aukštis (mm)
- 120
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 18650
- Galia (W)
- 5
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6974760350603