- Nauja
Žibintuvėlis MINI L28, 121lm, 5W, 2x AAA, 5 funkcijos, IP44
9,99 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | 5W |
| Šviesos srautas | 121lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (maksimalus > vidutinis > mažas > Strobo > SOS) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Ne |
| Švietimo atstumas | 52M |
| Baterijos tipas | AAA x 2vnt. (nekomplektuojama) |
| Įkrovimo jungtis | Neįkraunama |
| Veikimo laikas | Apie 60min. |
| Įkrovimo laikas | - |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP44 |
| Matmenys | 15mm x 15mm x 135mm |
| Svoris | 29g |
SUPERFIRE-L28
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 135
- Plotis (mm)
- 15
- Aukštis (mm)
- 15
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- R3
- Galia (W)
- 5
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6975515771209