- Nauja
Žibintuvėlis Y26, 816lm, 15W, įkraunamas USB C, 1x 26650 3700mAh, IP43
23,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED SH-S33 |
| Galia | 15W |
| Šviesos srautas | 1200lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (mažas > vidutinis > maksimalus > Strobo > SOS) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Taip |
| Švietimo atstumas | 800m |
| Baterijos talpa | 26650 3700mAh x 1vnt. |
| Įkrovimo jungtis | USB Type-C |
| Veikimo laikas | 4h |
| Įkrovimo laikas | 5.5h |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP43 |
| Matmenys | 47mm x 34mm x 151mm |
| Svoris | 205g |
SUPERFIRE-Y26
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 151
- Plotis (mm)
- 47
- Aukštis (mm)
- 34
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 26650
- Galia (W)
- 15
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6975515772930