- Nauja
Žibintuvėlis L16-X, 400lm, fokusuojamas, įkraunamas USB C, 18650 3400mAh, IP43
17,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | 7W |
| Šviesos srautas | 400lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (maksimalus > vidutinis > mažas > Strobo > SOS) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Taip |
| Švietimo atstumas | Iki 290m |
| Baterijos talpa | 18650 3400mAh x 2vnt. |
| Įkrovimo jungtis | USB Type-C |
| Veikimo laikas | 3h |
| Įkrovimo laikas | 2h |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP43 |
| Matmenys | 43mm x 33mm x 148mm |
| Svoris | 184g |
SUPERFIRE-L16-X
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 148
- Plotis (mm)
- 43
- Aukštis (mm)
- 33
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 18650
- Galia (W)
- 7
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6974760351747