- Nauja
Žibintuvėlis G15, darbinis, su magnetais, CREE XPE + COB, 300lm + 700lm, įkraunamas Micro USB, IP42
20,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED CREE XPE LED + COB |
| Galia | 5W + 7W |
| Šviesos srautas | 300lm (priekinis) + 700 (šoninis) |
| Švietimo režimai | - |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Ne |
| Papildomos savybės | Magnetinis laikiklis |
| Švietimo atstumas | 96m (priekinis LED) |
| Baterijos talpa | Vidinė |
| Įkrovimo jungtis | USB |
| Veikimo laikas | - |
| Įkrovimo laikas | - |
| Korpuso medžiaga | TPR guma |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | - |
| Matmenys | 31mm x 37mm x 150mm |
| Svoris | 116g |
SUPERFIRE-G15
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 31
- Plotis (mm)
- 37
- Aukštis (mm)
- 150
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- Akumuliatorius
- Galia (W)
- 12
- LED, lempučių kiekis
- 2
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362909502