- Nauja
Žibintuvėlis G19, daugiafunkcinis, su magnetu, SMD + COB + Raudona, 200lm, 5+2W, įkraunamas
16,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED ZT 3535 + COB |
| Galia | 5W + 2W |
| Šviesos srautas | 200lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (mažas > maksimalus > baltas šoninis (COB) > raudonas šoninis (COB)> raudonas šoninis (COB) SOS) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Ne |
| Papildomos savybės | Magnetinis reguliuojamo kampo laikiklis |
| Švietimo atstumas | 100m |
| Baterijos talpa | 14500 800mAh x 1vnt. |
| Įkrovimo jungtis | USB-A |
| Veikimo laikas | 2-5h |
| Įkrovimo laikas | - |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | - |
| Matmenys | 21mm x 21mm x 140mm |
| Svoris | 104g |
SUPERFIRE-G19
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 140
- Plotis (mm)
- 21
- Aukštis (mm)
- 21
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- Akumuliatorius
- Galia (W)
- 5
- LED, lempučių kiekis
- 2
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362931534