- Nauja
Nešiojamas COB LED šviestuvas, 600lm, įkraunamas, 3000mAh, su POWERBANK, IP44, EMOS
Techniniai duomenys
| Šviesos srautas | COB LED 100 % – 600 lm, COB LED 50 % – 300 lm |
| Švietimo atstumas iki | COB LED 100 % – 35 m, COB LED 50 % – 25 m |
| Šviesos šaltiniai | COB LED |
| Šviesos fokusavimas | ne |
| Švietimo kampas | - |
| Švietimo režimų skaičius | 2 |
| Švietimo režimai | COB LED 100 %, COB LED 50 % |
| Įkraunamas | taip |
| Baterijos struktūra | Li-ion |
| Baterijos tipas | 3 000 mAh/3.7 V |
| LED įkrovimo indikacija | yra |
| LED baterijos įkrovos indikacija | yra |
| Baterija komplektuojama | taip |
| Įkrovimo jungtis | micro USB B |
| Veikimo laikas | COB LED 100 % – 2.5val, COB LED 50 % – 3.5val |
| Įkrovimo laikas | apie 3.5val |
| Savybės | pasukama rankena |
| Kitos savybės | baterijos apsauga, išorinio akumuliatoriaus (powerbank) funkcija |
| Spalva | juoda - žalia |
| Korpuso medžiaga | Nylon + TPR |
| Atsparus smūgiams korpusas | taip |
| Priedai | USB įkrovimo laidas |
| Svoris | 436 g |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP44 |
| Matmenys | 172mm × 45mm × 126mm |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 45
- Plotis (mm)
- 172
- Aukštis (mm)
- 126
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Baterijos tipas
- Akumuliatorius
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920077658