- Nauja
Žibintuvėlis su rankena M16, 5W 400lm, 3900mAh, iki 340m, su POWERBANK
16,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Šviesos srautas | 400lm |
| Švietimo atstumas | 340m |
| Galia | 5W |
| Fokusuojama šviesa | Ne |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Baterijos talpa | vidinė 3900mAh |
| Švietimo režimai | - |
| Veikimo laikas | 5 - 10h |
| Įkrovimo laikas | 3,5h |
| Įkrovimo jungtis | USB |
| Savybės |
|
| Išorinio akumuliatoriaus funkcija | Taip |
| Apsauga nuo aplonkos poveikio | IP31 |
| Matmenys | 203mm x 90mm x 95mm |
| Svoris | 490g |
SUPERFIRE-M16
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 203
- Plotis (mm)
- 90
- Aukštis (mm)
- 95
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- Akumuliatorius
- Galia (W)
- 5
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362931510