- Nauja
Žibintuvėlis M6-S, 3000lm, 36W, įkraunamas USB C, 4x 18650 10400mAh, IP44
59,00 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | SH-S11 |
| Galia | 36W |
| Šviesos srautas | 3000lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (mažas > vidutinis > maksimalus > Strobo > SOS) |
| Švietimo atstumas | Apie 220m |
| Baterijos talpa | 18650 2600mAh x 4vnt. |
| Įkrovimo jungtis | USB Type-C |
| Veikimo laikas | Apie 4.5h |
| Įkrovimo laikas | 6h |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Matmenys | 53mm x 48mm x 145mm |
| Svoris | Apie 334g |
SUPERFIRE-M6-S
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 145
- Plotis (mm)
- 53
- Aukštis (mm)
- 48
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 18650
- Galia (W)
- 36
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362941755