- Nauja
Žibintuvėlis MINI X18, 55lm, 5W, 1x AAA, 5 funkcijos, IP44
6,99 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | 5W |
| Šviesos srautas | 55lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (maksimalus > vidutinis > mažas > Strobo > SOS) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Ne |
| Švietimo atstumas | - |
| Baterijos tipas | AAA x 1vnt. (nekomplektuojama) |
| Įkrovimo jungtis | Neįkraunama |
| Veikimo laikas | Apie 30min. |
| Įkrovimo laikas | - |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP44 |
| Matmenys | 10mm x 10mm x 94mm |
| Svoris | - |
SUPERFIRE-X18
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 94
- Plotis (mm)
- 10
- Aukštis (mm)
- 10
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- R3
- Galia (W)
- 5
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6975515771216