- Nauja
Dviračio žibintas 150lm baltas ir raudonas signalinis žibintas, užsegimas ant rėmo, EMOS
12,31 €
Su PVM
Aprašymas:
LED žibintų komplektas dviračiui. Komplektuojami laikikliai, 10 švietimo funkcijų.
Techniniai parametrai:
| Šviesos šalinis | 1x LED (priekiui), 3× LED (galui) |
| Priekinio žibinto šviesumas | LED 100 % – 150 lm, LED 50 % – 40 lm |
| Priekinio žibinto švietimo atstumas | LED 100 % – 110 m, LED 50 % – 6 m |
| Šviesos fokusavimas | ne |
| Švietimo funkcijų skaičius | 10 |
| Priekinio žibinto švietimo laikas | LED 100 % – 96val, LED 50 % – 172val |
| Įkrovimo galimybė | ne |
| Baterijos tipas | LR03 (1.5 V) |
| Baterijų skaičius | Priekiui: 3× AAA, galui: 2× AAA |
| Komplektuojamos baterijos | ne |
| Priedai | Laikikliai tvirtinimui prie dviračio rėmo |
| Medžiaga | priekiui: aliuminis, galui: plastikas |
| Spalva | juoda |
| Atsparumas aplinkos poveikiui | IP43 |
| Matmenys | 28 × 103 mm, 30 × 65 × 40 mm |
P3920
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 40
- Plotis (mm)
- 120
- Aukštis (mm)
- 120
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Baterijos tipas
- R3
- LED, lempučių kiekis
- 3
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920029848