- Nauja
Žibintuvėlis S11-H, ultravioletinė šviesa UV 365NM, Įkraunamas USB, Superfire
Šis ultravioletinis prožektorius puikiai atliks fukciją šiose srityse:
- Gintaro akmens ar kitų specifinių objektų ieškojimas tamsoje
- Pinigų tikrinimas
- Naktinės žvejybos metu įkraunant jauką
- Tam tikrų odos ligų aptikimas katėms bei šunims
- Cheminių rekacijų paspartinimas (pvz. specifinių klijų stengimo greitis)
- Dėmių ieškojimas tamsoje
- Pramoginiais tikslais (pvz. ultravioletinėje šviesoje šviečiantis makiažas ir pan.)
Ultravioletinės šviesos žibintuvėlis Superfire S11-H
Praktiškas žibintuvėlis, naudingas kiekvienam namų ūkiui. Ultravioletinės šviesos pagalba lengva pastebėti tai, kas plika akimi nematoma: maisto dėmes ant kilimo, patalinės erkutes ar kita. Tinka pinigų banknotų ar dokumentų autentiškumo tikrinimui.
Reguliuojamo intensyvumo ultravioletinė šviesa 395 nm bangos ilgio.

Naudinga UV šviesa
Ultravioletinės 365 nm bangos ilgio šviesos pagalba lengva aptikti ne tik nešvarumus, bet ir gyvūnų plaukus, netikrus pinigų banknotus. Taip pat UV šviesa padeda aptikti gyvūnų dermatofitozę.

Patikimas pagalbininkas
Žibintuvėlyje įmontuotas 800mAh talpos akumuliatorius. Pilnai įkrautas, žibintuvėlis gali šviesti iki 3 valandų. Akumuliatorius įkraunamas per mikro USB jungtį. USB įkrovimo laidas komplektuojamas. S11-H žibintuvėlis turi akumuliatoriaus būsenos indikatorių. Indikatoriaus mėlyna spalva reiškia, kad akumuliatorius yra pilnai įkrautas, raudona - akumuliatorius baigia išsikrauti.

Paprasta naudoti
Žibintuvėlis valdomas vienu mygtuku. Įjungiamas ir išjungiamas trumpu mygtuko paspaudimu. Ilgu paspaudimu didinamas arba mažinamas šviesos intensyvumas.

Tinka naudoti viduje ir lauke
Žibintuvėlio įkrovimo mikro USB jungtis nėra apsaugota nuo išorinio aplinkos poveikio, todėl naudojant reikia saugoti nugarėlę nuo vandens ar purvo. Bet laikant rankoje, žibintuvėlį galima naudoti bet kokiu oru, net ir per lietų.

Ergonomiškas
Žibintuvėlio korpusas pagamintas iš tvirų ir patikimų mežiagų. Paviršius specialiai apdirbtas, kad būtų neslidus. Ypač mažas svoris - tik 78g, nevargina rankos naudojant ilgesnį laiką.

Techniniai duomenys
| Šviesos bangos ilgis | 365 nm |
| Galia | 2,5 W |
| Veikimo laikas | iki 3 h |
| Šviesos srautas | 365 lm |
| Apšvietimo atstumas | apie 45 m |
| Nukritimo testas | iki 1 m aukščio |
| Įkrovimo jungtis | micro USB |
| Akumuliatoriaus talpa | 800 mAh |
| Įkrovimo laikas | 150 min |
| Korpuso medžiaga | PC |
| Atsparus drėgmei | Ne |
| Matmenys | 115mm x 24mm x 24mm |
| Svoris | 78 g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 115
- Plotis (mm)
- 24
- Aukštis (mm)
- 24
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Galia (W)
- 2.5
- Galia. (W)
- 2.5
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362911550