- Nauja
Žibintuvėlis su rankena M9-X, 9W 440lm, 3000mAh, iki 390m
21,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED JINGRUI XK |
| Šviesos srautas | 440lm |
| Švietimo atstumas | 390m |
| Galia | 9,08W |
| Fokusuojama šviesa | Ne |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Baterijos talpa | 18650 1500mAh x2vnt. (bendra 3000mAh) |
| Švietimo režimai | Stiprus - vidutinis - mažas - STROBO - SOS |
| Veikimo laikas | 2,5h |
| Įkrovimo laikas | 4h |
| Įkrovimo jungtis | USB - A |
| Savybės |
|
| Išorinio akumuliatoriaus funkcija | Taip |
| Apsauga nuo aplonkos poveikio | IP31 |
| Matmenys | 200mm x 95mm x 140mm |
| Svoris | 388g |
SUPERFIRE-M9-X
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 200
- Plotis (mm)
- 95
- Aukštis (mm)
- 140
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 18650
- Galia (W)
- 9
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362909298