- Nauja
Prisegamas skaitymo LED žibintuvėlis, 10lm, 1xAAA, EMOS
6,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys:
| Baterija | 1× AAA (LR03) - 1.5V |
| Šviesos srautas | 10 lm |
| MAX švietimo atstumas | 7 m |
| Įkraunamas | ne |
| Fokusuojamas | ne |
| Atsparus vandeniui | ne |
| Medžiaga | plastikas |
| Švietimo laikas | 1× LED 100 % – 25val., 1× LED 50 % – 35val. |
| Spalva | Juoda |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Švietimo padėtys | 2 |
| Šviesos srautas pagal padėtis | LED 100 % – 10 lm, LED 50 % – 6 lm |
| Švietimo atstumas pagal padėtis | LED 100 % – 7 m, LED 50 % – 5 m |
| Baterijos komplektuojamos | ne |
| Savybės | segtukas |
| Svoris | 30g |
| Matmenys | 260mm × 25mm × 20mm |
P3400
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 25
- Plotis (mm)
- 20
- Aukštis (mm)
- 260
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Baterijos tipas
- R3
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920106839