- Nauja
Žibintuvėlis L3, 2700lm, fokusuojamas, su įkraunamom baterijom 2x 26650 ir krovikliu,
59,00 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | 36W |
| Šviesos srautas | 2700lm |
| Švietimo režimai | 5 režimai (maksimalus > vidutinis > mažas > Strobo > SOS) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Taip |
| Švietimo atstumas | Iki 400m |
| Baterijos talpa | 26650 3700mAh x 2vnt. |
| Įkrovimo jungtis | Komplektuojamas įkroviklis |
| Veikimo laikas | Apie 3.5h |
| Įkrovimo laikas | - |
| Korpuso medžiaga | 6061-T6 aviacinis aliuminis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP46 |
| Matmenys | 63mm x 36mm x 239mm |
| Svoris | 362g |
SUPERFIRE-L3
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 239
- Plotis (mm)
- 63
- Aukštis (mm)
- 63
- Prekinis ženklas
- Superfire
- Baterijos tipas
- 26650
- Galia (W)
- 36
- LED, lempučių kiekis
- 1
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362906648