- Nauja
Dviračio signaliniai žibintuvėliai, 2vnt baltas ir raudonas, 22lm, užsegimas anr rėmo, EMOS
12,31 €
Su PVM
Aprašymas:
LED signalinių žibintų komplektas dviračiui su laikikliais.
Techniniai parametrai:
| Šviesos šalinis | COB LED baltas, COB LED raudonas |
| Priekinio žibinto šviesumas | 22 lm |
| Priekinio žibinto švietimo atstumas | 7 m |
| Šviesos fokusavimas | ne |
| Švietimo funkcijų skaičius | 2 - mirgėjimas, blyksėjimas |
| Priekinio žibinto švietimo laikas | 80 val. |
| Įkrovimo galimybė | ne |
| Baterijų skaičius | 2× 2 CR2032 |
| Komplektuojamos baterijos | Taip |
| Priedai | Laikikliai tvirtinimui prie dviračio rėmo |
| Medžiaga | plastikas |
| Spalva | juoda |
| Atsparumas aplinkos poveikiui | IP43 |
| Matmenys | 61 × 17 × 32 mm |
P3922
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 60
- Plotis (mm)
- 120
- Aukštis (mm)
- 120
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Baterijos tipas
- 2032
- LED, lempučių kiekis
- 2
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920071984