- Nauja
LED lemputės E10 žemos įtampos 0.2W 8-55V, 0.2W 12lm, 2100K, 3vnt. skaidrios
3,50 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Galia | 4 W |
| Maitinimo įtamposribos | 8 - 55 V AC |
| Nominali srovė | 20mA |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 520 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 130 lm/W |
| Švietimo kampas | 180 ° |
| LED tipas | LED |
| Tarnavimo laikas | 30000 h |
| Forma | Žvakės |
| Gaubto spalva | Skaidrus, lygus |
| Cokolis | E10 |
| Pritemdoma | Ne |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Matmenys | Ø13mm x 46mm |
THORGEON-05275
Charakteristikos
- Spalva
- baltas
- Gylis (mm)
- 13
- Plotis (mm)
- 13
- Aukštis (mm)
- 46
- Prekinis ženklas
- THORGEON
- Galia (W)
- 4
- Srovė (A)
- 0.02
- Tipas/Cokolis
- E10
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029899729