- Nauja
LED lemputės E10 žemos įtampos 0.2W 8-55V, 0.2W 12lm, 2100K, 3vnt. Žvakutės
3,19 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Galia | 0.2 W |
| Maitinimo įtamposribos | 8 - 55 V AC |
| Nominali srovė | 20mA |
| Šviesos spalvos temperatūra | 2100 K |
| Šviesos srautas | 12 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 60 lm/W |
| Švietimo kampas | 180 ° |
| LED tipas | Filament |
| Tarnavimo laikas | 30000 h |
| Forma | Žvakės |
| Gaubto spalva | Skaidrus, lygus |
| Cokolis | E10 |
| Pritemdoma | Ne |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Matmenys | Ø13mm x 46mm |
THORGEON-05273
Charakteristikos
- Spalva
- šiltai balta
- Gylis (mm)
- 13
- Plotis (mm)
- 13
- Aukštis (mm)
- 46
- Prekinis ženklas
- THORGEON
- Galia (W)
- 0.2
- Srovė (A)
- 0.02
- Tipas/Cokolis
- E10
Specifiniai Kodai
- ean13
- 4751029899705