- Nauja
Evakuacinis avarinis šviestuvas EXIT, LED 230V AC 3W 30lm 3val., su baterija, EMOS
39,10 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Galia | 3W |
| Maitinimo įtampa | 220–240V AC |
| Maitinimo įtampos dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo srovė | 26mA |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Šviesos spalva | šaltai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 5000K |
| Šviesossrautas | 30lm |
| Galia avarinio apšvietimo režimu | 1W |
| Maitnimo įtampa avarinio apšvietimo režimu | 10–50V DC, pastovios srovės maitinimas |
| Avarinio apšvietimo trukmė | 3h |
| Iškrauto akumuliatoriaus įkrovimo laikas | ≥ 24h |
| Akumuliatoriaus tipas | Ni-Cd |
| Akumuliatoriaus talpa | 900mAh |
| Avarinio apšvietimo tipas | išlaikomas |
| Avarinio apšvietimo testas | mygtukas |
| Saugos klasė | II |
| Galios efektyvumas | >0,5 |
| IP klasė | IP20 |
| Atsparumas mechaniniam poveikiui | - |
| Korpuso spalva | balta |
| Korpuso medžiaga | plastikas (PC) |
| Gaubto medžiaga | - |
| Montavimas | paviršinis |
| Matmenys | 315mm × 223mm × 45mm |
| Darbo temperatūra | 0 °C to +40 °C |
ZN1210
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 45
- Plotis (mm)
- 315
- Aukštis (mm)
- 223
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Baterijos tipas
- Akumuliatorius
- Galia (W)
- 3
- Šviesos srautas (lm)
- 30
- Švietimo spalva
- Šaltai balta
- Šviestuvo forma
- Pailga
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920091043