- Nauja
Avarinio išėjimo šviestuvas 230V 3W 150lm, 3val., IP65, EMOS
29,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Galia | 3W |
| Maitinimo įtampa | 220–240V AC |
| Maitinimo įtampos dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo srovė | 18mA |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Šviesos spalva | šaltai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesossrautas | 150lm |
| Galia avarinio apšvietimo režimu | 3W |
| Maitnimo įtampa avarinio apšvietimo režimu | 10–50V DC, pastovios srovės maitinimas |
| Avarinio apšvietimo trukmė | 3h |
| Iškrauto akumuliatoriaus įkrovimo laikas | ≥ 24h |
| Akumuliatoriaus tipas | Ni-Cd |
| Akumuliatoriaus talpa | 1500mAh |
| Avarinio apšvietimo tipas | išlaikomas/neišlaikomas |
| Avarinio apšvietimo testas | mygtukas |
| Saugos klasė | II |
| Galios efektyvumas | >0,5 |
| IP klasė | IP65 |
| Atsparumas mechaniniam poveikiui | IK08 |
| Korpuso spalva | balta |
| Korpuso medžiaga | plastikas (PC) |
| Gaubto medžiaga | plastikas (PC) |
| Montavimas | paviršinis |
| Matmenys | 351mm × 111mm × 63mm |
| Darbo temperatūra | 0 °C to +40 °C |
ZN1110
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 111
- Plotis (mm)
- 351
- Aukštis (mm)
- 63
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Baterijos tipas
- Akumuliatorius
- Galia (W)
- 3
- Šviesos srautas (lm)
- 150
- Švietimo spalva
- Šaltai balta
- Šviestuvo forma
- Pailga
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920090640