- Nauja
Įmontuojamas LED šviestuvas, 230Vac, 24W, 2350lm, šiltai balta 3000K, apvalus, MOLLY, LED line LITE
LED line LITE Molly yra skandinaviško minimalistinio dizaino šviestuvai. Galimas montavimas įleidžiant, arba paviršinis su papildomu rėmeliu.
Techniniai duomenys
| Galia | 24 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000 K |
| Šviesos srautas | 2350 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 100 lm/W |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Šviesos mirgėjimo efektas SVM | <0.4 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Švietimo kampas | 110 ° |
| Pritemdoma | Ne |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Maitinimo įtampa | 170-260V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,5 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 30000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 120 |
| Šviestuvo spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polikarbonatas |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ +40°C |
| Montavimo kiaurymė | Ø 190-210 mm |
| Matmenys | Ø 220mm x 26mm |
| Svoris | 205 g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 226
- Plotis (mm)
- 36
- Aukštis (mm)
- 226
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 24
- Šviesos srautas (lm)
- 2350
- Švietimo spalva
- Šiltai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378200814