- Nauja
Įmontuojamas LED šviestuvas, 230Vac, 5W, 450lm, šiltai balta 3000K, kvadratinis, MOLLY, LED line LITE
LED line LITE Molly yra skandinaviško minimalistinio dizaino šviestuvai. Galimas montavimas įleidžiant, arba paviršinis su papildomu rėmeliu.
Techniniai duomenys
| Galia | 5 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000 K |
| Šviesos srautas | 450 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 90 lm/W |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Šviesos mirgėjimo efektas SVM | <0.4 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Švietimo kampas | -° |
| Pritemdoma | Ne |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,5 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 30000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 30 |
| Šviestuvo spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polikarbonatas |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ +40°C |
| Montavimo kvadratinės kiaurymės kraštinė | 75-90 mm |
| Matmenys | 95mm x 95mm x 26mm |
| Svoris | 63.4 g |
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 5
- Šviesos srautas (lm)
- 450
- Švietimo spalva
- Šiltai balta
- Šviestuvo forma
- Kvadratinė
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378201033