- Nauja
Įmontuojamas LED šviestuvas, 230Vac, 5W, 500lm, neutraliai balta 4000K, apvalus, MOLLY, LED line LITE

LED line LITE Molly yra skandinaviško minimalistinio dizaino šviestuvai. Galimas montavimas įleidžiant, arba paviršinis su papildomu rėmeliu.
Techniniai duomenys
| Galia | 5 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 100 lm/W |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Šviesos mirgėjimo efektas SVM | <0.4 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Švietimo kampas | 110 ° |
| Pritemdoma | Ne |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | D |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,5 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 30000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 16 |
| Šviestuvo spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polikarbonatas |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ +40°C |
| Montavimo kiaurymė | Ø75-90 mm |
| Matmenys | Ø95mm x 26mm |
| Svoris | 53.4 g |


Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 5
- Šviesos srautas (lm)
- 500
- Švietimo spalva
- Neutraliai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378200746