- Nauja
LED panelė universali EasyFix PRO, 230Vac, 6W, 540lm, 3000K-5000K CCT, apvali
Ši šviesos panelė turi integruotą CCT funkciją, todėl prieš montavimą būtina pasirinkti norimą šviesos spalvą: 3000K, 4000K, arba 5000K. Puikus spalvų atkūrimas leis mėgautis malonia šviesa.
Naudojami tik aukštos kokybės komponentai, viduje integruotas maitinimo šaltinis. Nuo UV spindulių laikui bėgant negelstatntis korpusas. Nemirganti šviesa užtikrina komfortą akims ir intensyviai dirbant, ir laisvai leidžiant laiką apšviestoje patalpoje.
Galimi du montavimo būdai - paviršinis ir įleidžiamas. Galima tiesiog prisukti panelės metalinį laikiklį prie sienos ar lubų paviršiaus. Taip pat galima montuoti į nestandartinio dydžio kiaurymę. Laikiklių plotis reguliuojamas plačiose ribose.
Techniniai duomenys
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000-5000 K |
| Galia | 6 W |
| Šviesos srauto efektyvumas | 90 lm/W |
| Šviesos srautas | 540 lm |
| Švietimo kampas | 110 ° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Spalvų konsistencija McAdam elipsėje | ≤6 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Pritemdymo funkcija | Ne |
| Energijos efektyvumo klsaė 2019/2015 | E |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC; 50/60Hz |
| Srovė | 0,037A |
| Galios koeficientas | 0,7 |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED skaičius | 112 |
| Ilgaamžiškumas | 25000 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 20000 |
| Korpuso spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polikarbonatas |
| Forma | Apvali |
| Montavimo kiaurymės skersmuo | 55-100 mm |
| Darbo temperaūra | -20 ÷ 40 °C |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Atsparumas smūgiams | IK05 |
| IEC apsaugos klasė | II |
| Šviestuvo įsižiebimas iki 60% | 1 |
| Matmenys | Ø140mm x 19,5mm |
| Svoris | 150 g |
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 6
- Šviesos srautas (lm)
- 540
- Švietimo spalva
- CCT
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378202825