- Nauja
LED panelė universali EASY FLEX 9-12-15W CCT 1120lm, apvali, balta
Aprašymas
EASY FLEX - universalus LED šviestuvas, kuriame dera inovacijos, pažangios funkcijos, modernus dizainas ir montavimo lankstumas. Galimybė rinktis nuo 9W iki 15W galią užtikrina visišką pritaikomumą - puikus sprendimas bet kokiam modernizavimui, nepriklausomai nuo jo masto ar sudėtingumo! EASY FLEX serijos šviestuvų šviesos spalvos temperatūra reguliuojama trimis variantais: 3000K, 4000K ir 5000K - taip galima tiksliai pritaikyti šviesą bet kokiai erdvinei aplinkai. Dėl plataus 120° švietimo kampo ir aukšto spalvų atkūrimo indekso (CRI > 80) šviestuvas užtikrina tolygų, patogų apšvietimą ir natūralų spalvų sodrumą. Daugybė montavimo variantų - sklandus integravimas į bet kokią aplinką. Šviestuvą EASY FLEX galima montuoti ant paviršiaus, įleidžiant į nišą arba pakabinant. Reguliuojamas montavimo atstumas tinka nuo 65 mm iki 240 mm skersmens kiaurymėms. Galimos įvairių dydžių apvalios ir kvadratinės versijos, todėl jį galima optimaliai pritaikyti prie konkretaus projekto reikalavimų. EASY FLEX idealiai tinka gyvenamosiose, komercinėse ir biurų patalpose, koridoriuose, prieškambariuose ir bendro naudojimo patalpose. Montavimo šablonas - tikslus ir lengvas montavimas, leidžia tiksliai nustatyti išpjovos padėtį, sumažinti klaidas ir pagreitinti montavimą. Jis užtikrina greitą, lengvą ir nesudėtingą tinkamo dydžio angų paruošimą, nepriklausomai nuo montuotojo patirties lygio.
Techniniai duomenys
| Galia | 9 W / 12 W / 15 W (parenkama jungikliu) |
| Šviesos spalva | Balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000 K / 4000 K / 5000 K (parenkama jungikliu) |
| Šviesos srautas | 1120 lm |
| Švietimo kampas | 120° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | CRI > 80 |
| Spalvų konsistencija McAdam elipsėje | ≤6 |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED kiekis | 84 |
| Šviesos srauto efektyvumas | 75 lm/W |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | E |
| Maitinimo įtampa | 220-240 V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Įsižiebimo laikas iki 60% | 1 s |
| Tarnavimo laikas L70B50 | 30000 h |
| Įjungimo/išjungimo ciklų skaičius | 15000 |
| IEC saugos klasė | II |
| Šviestuvo aukštis | 17 mm |
| Šviestuvo skesmuo | 170 mm |
| Montavimo kaiurymės skerdmuo | 65-130 mm |
| Montavimo būdai | Įleidžiamas / paviršinis / pakabinant |
| Korpuso spalva | Balta |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Atsparumas smūgiams | IK05 |
| Darbo temperatūra | `-20℃ ÷ +40℃ |
| Svoris | 240 g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 170
- Plotis (mm)
- 170
- Aukštis (mm)
- 17
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 15
- Šviesos srautas (lm)
- 1120
1120 - Švietimo spalva
- CCT
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378209947