- Nauja
LED šviesos panelė 40W, 60x60cm, 4800lm, 120lm/ W, neutraliai balta 4000K, LED line PRIME
Savybės
- Įleidžiama šviesos panelė
- Maitinimo šaltinis komplekte
- Baltas, negelstantis, atsparus UV korpusas visą eksplotacijos laikotarpį
- Skleidžiama šviesa nevargina akių - nemirganti šviesa
- Ypač aukštas šviesos efektyvumas - 120lm/W

Techniniai duomenys
| Galia | 40 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 4800 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 120 lm/W |
| Spalvos konsistensija McAdam elipsėje | ≤3 |
| Nemirganti šviesa | Taip |
| Šviesos mirgėjimo efektas SVM | 0.4 |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Švietimo kampas | 120 ° |
| Pritemdoma | Ne |
| Energijos efektyvumo klasė 2019/2015 | E |
| Įsižiebimo laikas iki 60% | 1 |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC; 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Ilgaamžiškumas L70B50 | 75000 val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 25000 |
| IEC saugos klasė | II |
| LED tipas | SMD LED 2835 |
| LED kiekis | 48 |
| Šviestuvo spalva | Balta |
| Gaubto medžiaga | Polistirenas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Apsauga nuo mechaninio poveikio | IK06 |
| Darbo temperatūra | -25 ÷ +45 °C |
| Šviestuvo aukštis sumontavus | 28 mm |

Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 55
- Plotis (mm)
- 595
- Aukštis (mm)
- 595
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Galia (W)
- 40
- Galia. (W)
- 40
- Šviesos srautas (lm)
- 4800
- Švietimo spalva
- Neutraliai balta
- Šviestuvo forma
- Kvadratinė
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378200180