- Nauja
LED šviesos panelė LEXXO 34W, 60x60cm, 4200lm, neutraliai balta 4000K, EMOS
Techniniai duomenys:
| Galia | 34 W |
| Šviesos srautas | 4200 lm |
| Šviesos spalva | neutraliai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Efektyvumas | 123 lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| UGR< | 22 |
| Spalvų atkūrimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| Šviesos mirgėjimas | nemirganti |
| Pritemdoma | ne |
| Nuotolinis valdymas | nėra |
| Judesio sutiklis | nėra |
| Šviestuvo tipas | panelė |
| Montavimas | įleidžiama |
| Paskirtis | lubinis šviestuvas |
| Forma | kvadratinė |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Atitikmuo liuminescensinėms lempoms | 4× 18 W CFL |
| Serija | LEXXO |
| Kategorija | PROFI PLUS |
| LED maitinimo srovė | 950 mA |
| Maitinimo šaltinio įtampa | 220–240 V |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo šaltinio srovė | 155 mA |
| Galios koeficientas | > 0,9 |
| Tarnavimo laikas | 45000 val. |
| Korpuso medžiaga | plienas |
| Korpuso spalva | balta |
| Gaubto medžiaga | plastikas (PC) |
| Gaubto spalva | matinė balta |
| Atsparumas aplinkos poveikiui | IP20 |
| Matmenys | 595mm × 595mm × 30mm |
Charakteristikos
- Tipas
- LED panelė
- Gylis (mm)
- 600
- Plotis (mm)
- 35
- Aukštis (mm)
- 35
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Galia (W)
- 34
- Galia. (W)
- 34
- Šviesos srautas (lm)
- 4200
- Švietimo spalva
- Neutraliai balta
- Šviestuvo forma
- Kvadratinė
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920085530