- Nauja
Avarinis šviestuvas 230V 3W 240lm, 3val., IP20, įleidžiamas, EMOS
49,01 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Galia | 3W |
| Maitinimo įtampa | 220–240V AC |
| Maitinimo įtampos dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo srovė | 27mA |
| Šviesos šaltinis | LED |
| Šviesos spalva | šaltai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesossrautas | 240lm |
| Galia avarinio apšvietimo režimu | 3W |
| Maitnimo įtampa avarinio apšvietimo režimu | - |
| Avarinio apšvietimo trukmė | 3h |
| Iškrauto akumuliatoriaus įkrovimo laikas | ≥ 24h |
| Akumuliatoriaus tipas | LiFePo4 |
| Akumuliatoriaus talpa | 1500mAh |
| Avarinio apšvietimo testas | mygtukas |
| Saugos klasė | II |
| Galios efektyvumas | >0,5 |
| IP klasė | IP20 |
| Atsparumas mechaniniam poveikiui | - |
| Korpuso spalva | balta |
| Korpuso medžiaga | plastikas (PC) |
| Gaubto medžiaga | - |
| Montavimas | įleidžiamas |
| Matmenys | Ø140mm × 55mm |
| Darbo temperatūra | 0 °C to +45 °C |
ZN1310
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 7
- Plotis (mm)
- 15
- Aukštis (mm)
- 15
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Galia (W)
- 3
- Galia. (W)
- 3
- Šviesos srautas (lm)
- 240
- Švietimo spalva
- Šaltai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920091081