- Nauja
Įleidžiamas LED šviestuvėlis, MINI STAR, 12Vdc, 0.6W, 90°, 3000K šiltai balta, su jungtimi L813
5,60 €
Su PVM
Baldinis įleidžiamas LED šviestuvas STAR 0,6W, 3000K, chromo spalvos korpusu.
Skirtas dekoratyviniam mažų erdvių apšvietimui, baldų plintusų apšvietimui.
Savybės:
- lengvas surinkimas ir montavimas
- ypač mažas korpusas
- prijungimas be litavimo - MINI-KONEKTOR jungtimis galima prijungti prie to paties gamintojo maitinimo šaltinio.
Maitinimo šaltinis 12V DC parenkamas atskirai, atsižvelgiant į šviestuvų kiekį ir bendrą galingumą.
Tehniniai parametrai
| Maitinimas | 12V DC |
| Galia | 0,6W |
| Šviesos spalva | šiltai balta - 3000K |
| Švietimo kampas | 90° |
| Šviesos srautas | 20lm |
| CRI - spalvų atkūrimo indeksas | ≥80 |
| Tarnavimo laikas | 30000h |
| Įjungimo ciklų skaičius | ≥15000 |
| Suderinama su maitinimo šaltiniu, turinčiu pritemdymo funkciją | TAIP |
| Energijos klasė | A+ |
| Laido ilgis | 2m laidas su jungtimi "MINI-Connector" |
| Mažiausias leistinas atstumas iki apšviečiamo paviršiaus | - |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Skersmuo | Ø11,2mm |
| Aukštis | 8,6mm |


STAR-CH-30K-01
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Design Light
- Galia (W)
- 0.6
- Galia. (W)
- 0.6
- Šviesos srautas (lm)
- 20
- Švietimo spalva
- Šiltai balta
- Šviestuvo forma
- Apvali
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5900652149117