- Nauja
Valdiklis su judesio davikliu PIR 230V AC, 500W, įleidžiamas, Design Light
14,40 €
Su PVM
Aprašymas
Judesio valdiklis įjungia ir išjungia šviesą esant judesiui jutiklio aprėpties zonoje ir esant minimaliam nustatytam ar mažesniam apšvietimui. Apšvietimas išlaikomas įjungtas nustatytą laiką.
Techniniai duomenys
| Maitinimo įtampa | 230V AC |
| Didžiausia leistina apkrovos galia | 500W max. |
| Apšviestumas | 3-2000 lux (reguliuojamas) |
| Įjungimo išlaikymo laikas | 10s - 15min (reguliuojamas) |
| PIR jutiklio aprėpties atstumas | 6m max. |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Panaudojimo vieta | Sausos patalpos |
| Matmenys | 77 x 35 x 21 mm |
| Spalva | balta |
WYL-PIR-GD500-01
Charakteristikos
- Tipas
- Judesio valdiklis
- Gylis (mm)
- 77
- Plotis (mm)
- 35
- Aukštis (mm)
- 21
- Prekinis ženklas
- Design Light
- Jungimo tipas
- Kita
- Valdymas
- Vienos spalvos
- Valdymo srovė (mA)
- Kita