- Nauja
LED valdiklis 12-24V 4A, ON-OFF-DIM, lietimui jautrus per veidrodžio stiklą, su piktogramomis
11,89 €
Su PVM
LED valdiklis TD012B su pritemdymo funkcija ir šviesumo atmintimi išjungus, skirtas veidrodžiams.
Veikimas:
- Maitinimo mygtumas - trumpu prilietimu įjungiamas ir išjungiamas apšvietimas.
- Rodyklė į viršų - ilgu prilietimu padidinamas šviesumas.
- Rodyklė į apačią - ilgu prilietimu sumažinamas šviesumas.
Techniniai parametrai:
| Įėjimo/išėjimo įtampa | 12-24V DC |
| Įėjimo/išėjimo srovė | 4A |
| Galia | 48W for 12V; 96W for 24V |
| Atmintis išjungus maitinimą | Taip |
| Mygtukų pašvietimas | Taip (OFF - mėlynas; ON - baltas) |
| Įėjimo/išėjimo laidų ilgiai | 20cm |
| Valdiklio matmenys | 113x46x11,8mm |
| Laikiklio matmenys | 104x73x14,1mm |
TD012B
Charakteristikos
- Tipas
- Valdiklis
- Įėjimo įtampa DC nuo (V)
- 12
- Įėjimo įtampa DC iki (V)
- 24
- Srovė (A)
- 4
- Jungimo tipas
- Kita
- Valdymas
- Vienos spalvos
- Valdymo srovė (mA)
- Kita