- Nauja
LED jungiklis 12-24V 4A, ON-OFF, du jutikliai, įleidžiamas, plastikinis, baltas, skirtas valdyti durelių/ rankos judesiu
12,90 €
Su PVM
Sensorinis LED jungiklis, veikiantis nuo baldų durelių arba rankos mosto IR010, su dviem įleidžiamais jutikliais.
Dėmesio! Norint naudoti valdiklį spintelių durų atidarymo metodu - būtina pirmą kartą įjungti valdiklį kai durelės uždarytos (arba ranka uždengus IR jutiklius)
Savybės:
- Veikimas nuo durelių arba rankos judesio - funkcija pasirenkama jungikliu;
- Jutiklių veikimo atstumas ≤10cm;
- Automatiškai įjungia/išjungia apšvietimą, kai durelės atidaromos/uždaromos;
- Automatiškai įjungia/išjungia apšvietimą po kiekvieno rankos judesio;
- Prijungimo laidai komplektuojami su jungtimis;
Techniniai parametrai:
| Įėjimo/išėjimo įtampa | 12-24V DC |
| Įėjimo/išėjimo srovė | 4A |
| Galia | 48W esant 12V; 96W esant 24V |
| Jutiklių skaičius | 2 |
| Jutiklių veikimo atstumas | ≤10cm |
| Veikimo nuo durų/rankos funkcijos | perjungiama jungikliu |
| Įėjimo/išėjimo laidų ilgiai | 25cm |
| Jutiklių laidų ilgiai | 1,0m |
| Jutiklių matmenys | Ø11x18mm |
| Valdiklio matmenys | 14x18mm |
Veikimas nuo durelių
Puikiai tinka spintelėse, spintose, drabužinėse su atveriamonis ar slankiojančiomis durimis.
- Kai abiejų jutiklių veikimo zonoje yra durelės, apžvietimas yra išjungtas;
- Kai vieno iš jutiklių veikimo zonoje nėra durelių, apšvietimas yra įjungtas;
Veikimas nuo rankos judesio
- Apšvietimas įjungiamas po rankos mosto virš vieno ar abiejų jutiklių ne didesniu, nei 10cm atstumu.
- Apšvietimas išjungiamas po rankos mosto virš vieno ar abiejų jutiklių ne didesniu, nei 10cm atstumu.
- Kartojant judesį apšvietimas paeiliui įjungiams ir išjungiamas.
IR010
Charakteristikos
- Tipas
- Jungiklis
- Prekinis ženklas
- LEMLUX
- Įėjimo įtampa DC nuo (V)
- 12
- Įėjimo įtampa DC iki (V)
- 24
- Srovė (A)
- 4
- Jungimo tipas
- ON-OFF
- Valdymas
- Vienos spalvos
- Valdymo srovė (mA)
- Kita