- Nauja
DALI signalo kartotuvas su maitinimo šaltiniu, Sunricher
89,00 €
Su PVM
Savybės
- DALI signalo kartotuvas turi integruotą DALI maitinimo šaltinį išėjimui.
- DALI signalo magistralę galima prailginti nuo 300m iki 600m.
- Dvikryptė DALI signalo magistralė.
- Galvaninis įėjimo ir išėjimo DALI signalų atskyrimas.
- Lygiagreti arba pakopinė DALI tinklo struktūra su vienu pagrindiniu (Master) DALI valdikliu.
- Negalimas nuoseklus ir multi-master jungimas.
- Prie kartotuvo galima prijungti 64 DALI įrenginius ar įrenginių grupes.
- DALI prietaisų grupei papildomas DALI maitinimo šaltinis nebūtinas.
Techniniai duomenys
| Maitinimas | 100V-240V AC |
| Įėjimo DALI signalo srovė | < 2mA |
| Išėjimo DALI signalo srovė | Integruotas DALI maitinimo šaltinis: iki 150mA |
| Įėjimo/išėjimo signalai | DALI/DALI |
| Laido skerspjūvio plotas prijungimui | 0.5 …1.5 mm2 |
| Montavimas | Paviršinis |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Darbo temperatūra | -20°C - +50°C |
| Matmenys | 170mm x 59mm x 29mm |
Matmenys

Jungimo schema

SR-2400AMP
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Sunricher