- Nauja
DALI sistemos valdiklis su 4 mygtukų įėjimais
Savybės:
- DALI-2 modulis, integruojantis esančius momentinius jungiklius į DALI sistemą
- Galima prijungti keturis momentinius jungiklius
- Suderinamas su IEC62386-101, IEC62386-103, IEC62386-301
- Suderinamas su DALI-2 centriniais valdikliais
- Multimaster palaikymas, vienoje DALI linijoje galima jungti keletą šių modulių
- Maitinamas per DALI magistralę, nereikia papildomo maitinimo šaltinio
- Paprastas konfigūravimas per DALI-2 - USB programatorių
- Paprastas montavimas - tinka į instaliacinę jungiklio dėžutę
Techniniai duomenys
| Išėjimas | DALI-2, Multimaster |
| Išėjimo žymėjimas | DA, DA |
| Įtampos ribos | 9.5VDC - 22.5VDC (pagal IEC62368-101) |
| Reikalinga srovė DALI (esant 16.5V) | 2.7mA |
| Max. momentinė srovė DALI | 3mA |
| DALI adresai | Nepriskirti |
| DALI-2 adresas | 1 |
| Įėjimai | Jungiklio kantaktas be įtampos |
| Įėjimų skaičius | 4 |
| Įėjimų žymėjimas | K1, K2, K3, K4, COM |
| Max laido ilgis | 50cm |
| Jungtys | Spyruokliniai kontaktai |
| Monolitinis laidas | 0.2 - 1.5mm2 (AWG28 - AWG14) |
| Lankstus laidas | 0.2 - 1.5mm2 (AWG28 - AWG14) |
| Lankstus laidas su užspaustu antgaliu | 0.25 - 1.0 mm2 |
| Laido nužievinimas | 9 - 10 mm / 0.35 - 0.39 inch |
| Laido prijungimas/atjungimas | Spyruokliniu mechanizmu |
| Montavimas | Paskirstymo dėžutėje (galima montuoti toje pačioje jungiklio dėžutėje) |
| Max. korpuso temperatūra | 75°C |
| Tarnavimo laikas | 50000val. |
| Saugos klasė | II |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Saugojimo temperatūra | -20°C~+50°C |
| Darbo temperatūra | -20°C~+50°C |
| Aplinkos drėgmė | 8%- 80% |
| Matmenys (L x W x H) | 49.8mm x 43mm x 15.1mm |
| DALI standartai | IEC62386-101:2014 |
| EMC standartai | EN 61547 |
| Saugos standartai | EN 61347-2-11 EN 613147-1 |
| Žymėjimai | DALI-2, CE |
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Sunricher