- Nauja
Lauko šviestuvas PRIME, 230Vac, 150W, 21 000lm, 140lm/ W, CCT 3000K 4000K 5000K, IP66, 120°
FLUX serijos šviestuvai ypač atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui. Skirti profesionaliam apšvietimui pramonės, transporto ar visuomeninės paskirties objektuose. Ypač aukštas šviesos srauto efektyvumas. Integruotu jungikliu parenkama šviesos spalvos temperatūra: 3000K, 4000K arba 5000K.
Paskirtis:
Prekybos aikštės ir salės, sandėliavimo vietosParkai, automobilių parkavimo aikštelės
Stadionai, sporto aikštynai ir salės
Oro ar jūrų uostai, traukinių ir autobusų stotys
Techniniai duomenys
| Galia | 150 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000 K; 4000K; 5000 K; pasirenkama |
| Šviesos srautas | 21000 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 140 lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 70 |
| Spalvų sodrumas McAdam elipsėje | ≤6 |
| Energijos suvartojimo klasė 2019/2015 | D |
| Maitinimo įtampa | 100-227V AC 50/60Hz |
| Srovė | 0,725 A |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Integruotas jutiklis | Nėra |
| Pritemdymo funkcija | Nėra |
| Lempos įsižiebimas iki 60% | 1 |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED skaičius | - |
| Ilgaamžiškumas | 50000 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Laido ilgis | 920mm |
| Montavimo tipas | Paviršinis |
| Gaubto medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Korpuso spalva | Juoda |
| IEC saugos klasė | I |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP66 |
| Atsparumas smūgiui | IK08 |
| Darbo temperatūra | -40 ÷ 45 °C |
| Matmenys | 412mm x 360mm x 54mm |
| Svoris | 4500 g |
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line PRIME
- Galia (W)
- 150
- Šviesos srautas (lm)
- 21000
- Daviklis
- Be judesio daviklio
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378202788