- Nauja
Lauko šviestuvas LED 10W neutraliai balta 230Vac, 1000lm, IP65, juodas, PHOTON, LED LINE
Šviestuvas yra apsaugotas nuo neigiamo atmosferos poveikio, skirtas naudoti lauko sąlygomis. Konstrukcija užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą. Skirtas apšviesti pastatus, aikštes, parkus, privačias, visuomeninės, pramonės ar transporto paskirties teritorijas.
Techniniai duomenys
| Galia | 10 W |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000 K |
| Šviesos srautas | 1000 lm |
| Šviesos srauto efektyvumas | 100 lm/W |
| Švietimo kampas | 120° |
| Spalvų atkūrimo indeksas Ra | 80 |
| Spalvų sodrumas McAdam elipsėje | ≤6 |
| Energijos suvartojimo klasė 2019/2015 | F |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC 50/60Hz |
| Srovė | 0,04 A |
| Galios koeficientas | 0,7 |
| Integruotas jutiklis | Nėra |
| Pritemdymo funkcija | Nėra |
| Lempos įsižiebimas iki 60% | 1 |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED skaičius | 15 |
| Ilgaamžiškumas | 30000 |
| Įjungimo ciklų skaičius | 18000 |
| Jungimas | 3 laidai |
| Laidininko skerspjūvio plotas | 1 mm2 |
| Montavimo tipas | Paviršinis |
| Gaubto medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Korpuso spalva | Juoda |
| IEC saugos klasė | I |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP65 |
| Atsparumas smūgiui | IK05 |
| Darbo temperatūra | -20 ÷ 40 °C |
| Matmenys | 105mm x 30mm x 118mm |
| Svoris | 187 g |
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 105
- Plotis (mm)
- 30
- Prekinis ženklas
- LED line LITE
- Galia (W)
- 10
- Šviesos srautas (lm)
- 1000
- LED šviesa
- Neutraliai balta
- Daviklis
- Be judesio daviklio
- x_961_Aukštis (mm)
- 118
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5905378203495