- Nauja
Lemputė LED GU10 230V 3W 240lm šiltai balta
1,49 €
Su PVM
LED lemputė, A+, įleidžiama
Techniniai parametrai:
| Cokolis | GU10 |
| Šviesos spalva | šiltai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000K |
| Galia | 3W |
| Ekvivalentinė kaitrinės lemputės galia | - |
| Šviesos srautas | 240lm |
| Šviesos efektyvumas | 80lm/W |
| Kategorija | - |
| LED tipas | SMD |
| LED diodų skaičius | - |
| (CRI) spalvų atkūrimo indeksas | Ra >80 |
| Švietimo kampas | 120° |
| Pritemdoma | NE |
| Lemputės forma | MR16 |
| Maitinimo įtampa | 230V AC 50Hz |
| Energetinė klasė | A+ |
| Srovės efektyvumas (PF) | 0,4 |
| Ilgaamžiškumas | 50000val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Įsijungimo laikas | >0,5s |
| Šviesos srautas po 30000val. | 0,7 |
| Matmenys | 50 × 57 mm |
| Garantija | - |
248658
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LEDOM
- Galia (W)
- 3
- Maitinimo įtampa (V)
- 230V
- Galia. (W)
- 3
- Tipas/Cokolis
- GU10
- Šviesos srautas (lm)
- 240
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5901583248658