- Nauja
LED lemputė G4 12V JC 2W 210lm, šiltai balta, 3000K, EMOS
3,10 €
Su PVM
LED lemputė A++, 12V G4
Techniniai parametrai:
| Cokolis | G4 |
| Šviesos spalva | šiltai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 3000K |
| Galia | 2W |
| Ekvivalentinė kaitrinės lemputės galia | 20W |
| Šviesos srautas | 210lm |
| Šviesos efektyvumas | 105lm/W |
| Kategorija | Classic |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED diodų skaičius | 10 |
| (CRI) spalvų atkūrimo indeksas | Ra >80 |
| Švietimo kampas | 300° |
| Pritemdoma | NE |
| Lemputės forma | JC |
| Maitinimo įtampa | 12V |
| Energetinė klasė | A++ |
| Srovės efektyvumas (PF) | - |
| Ilgaamžiškumas | 30000val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 25000 |
| Įsijungimo laikas | 0,1s |
| Matmenys | 10 × 36 mm |
| Garantija | 3 metai |
ZQ8620
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 15
- Plotis (mm)
- 90
- Aukštis (mm)
- 90
- Prekinis ženklas
- EMOS
- Galia (W)
- 2
- Maitinimo įtampa (V)
- 12
- Galia. (W)
- 2
- Tipas/Cokolis
- G4
- Šviesos srautas (lm)
- 210
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920046661