- Nauja
Lemputė LED MR16 230V 5W 400lm neutraliai balta 4000K, LED line
4,89 €
Su PVM
LED lemputė, A+, MR16
Techniniai parametrai:
| Cokolis | laidai |
| Šviesos spalva | neutraliai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Galia | 5W |
| Šviesos srautas | 400lm |
| Šviesos efektyvumas | 80lm/W |
| LED tipas | SMD2835 |
| LED diodų skaičius | - |
| (CRI) spalvų atkūrimo indeksas | Ra >80 |
| Švietimo kampas | 110° |
| Pritemdoma | NE |
| Yra aukšto dažnio šviesos mirgėjimas | TAIP |
| Lemputės forma | MR16 |
| Maitinimo įtampa | 220 - 260V AC 50/60Hz |
| Energetinė klasė | A+ |
| Srovės efektyvumas (PF) | 0,4 |
| Ilgaamžiškumas | 30000val. |
| Įjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Įsižiebimo laikas iki 60% | 1s |
| Korpuso medžiaga | stiklas/keramika |
| Matmenys | 50 × 20 mm |
| Garantija | 3 metai |

247293
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line
- Galia (W)
- 5
- Maitinimo įtampa (V)
- 230V
- Galia. (W)
- 5
- Šviesos srautas (lm)
- 400
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5901583247293