- Nauja
LED lemputė E27 230V G95 6W 540lm, FILAMENT, gintarinė balta 2200K, pritemdoma
8,09 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED filament |
| Tipas | Lemputė |
| Švietimo tipas | Nekryptinis |
| Cokolis | E27 |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC; 50-60Hz |
| Galia | 6W |
| Šviesos srautas | 540 lm |
| Šviesos spalva | Šiltai (gintarinė) balta |
| Šviasos spalvos temperatūra | 2200K |
| Spalvų atkūrimo indeksas (CRI) | ≥ 80 |
| Kaitrinės lemputės ekvivalentas | 45W |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Švietimo kampas | 360° |
| Pritemdoma | Taip |
| Klasė | Class II |
| Galios koeficientas | > 0.7 |
| Įsižiebimo laikas | < 0.5 s |
| Ilgaamžiškumas (veikiant 2.7 h per dieną) | 15000 h |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Medžiaga | Stiklas |
| Skersmuo | Ø 95 mm |
| Aukštis | 135 mm |
| Svoris | 58 gr |
BB47-60620
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 95
- Plotis (mm)
- 95
- Aukštis (mm)
- 135
- Prekinis ženklas
- Braytron
- Galia (W)
- 6
- Maitinimo įtampa (V)
- 230V
- Galia. (W)
- 6
- Tipas/Cokolis
- E27
- Šviesos srautas (lm)
- 540
- Reguliuojamas šviesumas
- TAIP
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5949097704734