- Nauja
Lemputė LED G9 220-240V 4W 350lm neutraliai balta 4000K, LED line
2,99 €
Su PVM
| Šviesos spalva | Neutraliai balta |
| Šviesos spalvos temperatūra | 4000K |
| Galia | 4W |
| Šviesos srautas | 350lm |
| Cokolis | G9 |
| Maitinimo įtampa | 220-240V AC |
| Apšvietimo kampas | 270° |
| Reguliuojamas šviesumas | NE |
| Ilgaamžiškumas | 30000val. |
| Įjungimų/išjungimų skaičius | 50000 |
| Įsižiebimo laikas iki 60% ryškumo | 1s |
| Aktyvios galios koeficientas | 0,5 |
| Matmenys | 15 x 50 mm |
245534
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- LED line
- Galia (W)
- 4
- Maitinimo įtampa (V)
- 230
- Galia. (W)
- 4
- Tipas/Cokolis
- G9
- Šviesos srautas (lm)
- 350
Specifiniai Kodai
- ean13
- 5901583245534