- Nauja
Dviračio žibintuvėlis BL10, su reflektoriumi ir šviesos jutikliu, įkraunamas USB C, 250lm, 5W, IP43
12,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | LED |
| Galia | 5W |
| Šviesos srautas | 250lm |
| Švietimo režimai | 4 režimai (pagal išorinį apšviestumą - pilna galia - maža galia - STROBO) |
| Fokusuojamas šviesos srautas | Ne |
| Papildomos savybės |
|
| Švietimo atstumas | 90m |
| Baterijos talpa | 18650 3,7V; 1500mAh x1vnt. |
| Įkrovimo jungtis | USB |
| Veikimo laikas | 3h |
| Įkrovimo laikas | 3,5h |
| Korpuso medžiaga | - |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP43 |
| Matmenys | 28mm x 33mm x 101mm |
| Svoris | 85g |
SUPERFIRE-BL10
Charakteristikos
- Prekinis ženklas
- Superfire
Specifiniai Kodai
- ean13
- 6956362995574