- Nauja
Nešiojamas LED šviestuvas, 360lm, 230V AC, laidas 5m, EMOS
16,90 €
Su PVM
Techniniai duomenys
| Šviesos šaltinis | 20× LED 0,2 W (360 lm) |
| Šviesos spalvos temperatūra | 6300K |
| Švietimo kampas | 120° |
| Spalvų atkūrimo indeksas (CRI) | Ra>80 |
| Galia | 3.9W |
| Maitinimas | 230 V~/50 Hz |
| Laido ilgis | 5 m |
| Laido tipas | H05RN-F 2× 1.0 mm² rubber |
| Apsauga nuo aplinkos poveikio | IP20 |
| Matmenys | Ø35mm × 470 mm |
P4205
Charakteristikos
- Gylis (mm)
- 35
- Plotis (mm)
- 35
- Aukštis (mm)
- 470
470 - Prekinis ženklas
- EMOS
- Galia (W)
- 3.9
3.9 - LED, lempučių kiekis
- 20
Specifiniai Kodai
- ean13
- 8592920032671